O NÁS

Vítají vás stránky nakuphrou.cz.

Máme rádi kvalitní produkty a firmy, které je vyrábí s láskou a z kvalitních surovin. Chceme vám umožnit tyto výrobky zakoupit v obchodech, na e-shopu i na stánku. Máme ceny stejné,jako firmy na svých e-shopech. Rádi poradíme a co nevíme,zjistíme.

V našem sortimentu najdete zdravé mlsání od firmy Damodara, která je zaměřená na bezlepkovou stravu, bez přidaného cukru, ze surovin bez GMO, bez laktózy, VEGAN a vše je ruční výroba i balení.

Dále české ghíčko- přepuštěné máslo-vaříme ze stloukaného másla kolem 5-6-ti hodin včetně karamelizování. Říká se,že toto ghí je nejlepší. Máme kvalitu natural i bio z GRASS FED másla a také bylinkové ghí,koko ghí a balzámy.

Farma Krišnův dvůr si sama pěstuje a mele mouky na kamenném mlýně. Poté z nich peče luxusní mlsání. Varianty tu jsou i bezlepkové nebo bez přidaného cukru i bez laktózy. Nabízíme sušenky, müsli, cukroví a šakti – starodávný ajurvédský recept -na přirozené obnovení energie a srovnání psychických stavů.

Restaurace Góvinda pro nás peče nejlepší kokosky pod sluncem, vyhlášené Gopináty-ovesné datlové sušenky s příchutí perníku a netradiční pečené slané cizrnové chipsy s černou solí.

EXKLUZIVNÍ nabídkou na našem e-shopu je sortiment od Moniky Urbanové-100% PURE ESENCIÁLNÍ OLEJE a za studena lisované oleje.V nabídce jsou jak jednodruhové esenciální oleje, tak i směsi z hydrolátů zaměřené na aromaterapii. Vhodné jako parfém, ale i do difuzérů a aromalamp.

Mícháme i na osobní přání přímo na tělo.

Jedlé oleje máme certifikované a neředěné.

Každé pondělí ve 20:00 můžete být s námi v živém vstupu na facebooku nakuphrou.cz,kde jeden týden pokládáme jednoduchou otázku a každý,kdo pod video odpoví,může být další týden vylosován a získat cenu.

NAŠE VIZE

Naším cílem je komunikovat s klienty,umět poradit,být dostupní jak na internetu, tak i osobně. Umět poradit se stravováním, zdravím ,ale i přidat pěkné slůvko,když máte potřebu. Zasoutěžit si s námi a být stále informováni o novinkách a kde se můžeme potkat. Můžete nám i zavolat. Prostě ,aby vás nákupy s námi bavily a měli jste příjemný pocit i z jejich používání.