O NÁS - nakuphrou.cz
15353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15353,woocommerce-no-js,dgwt-wcas-bc-1-1-7,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-3,qode-child-theme-ver-10.1.1.1491241985,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

O NÁS

O nás

Vítají Vás stránky nakuphrou,cz. Můžete tu najít několik českých firem najednou za jejich ceny a navíc propojení s farmářskými trhy. Začínáme s firmami DAMODARA, České ghíčko a několika výrobky z vegetariánských restaurací Góvinda Benešov a Góvinda Praha Soukenická. Stránka je propojena s Facebookem nakuphrou.cz, kde s námi můžete soutěžit a podílet se na tvoření stránek s námi.

Přejeme příjemnou zábavu a hravé nakupování.

Naše vize

Vize této stránky je, umožnit nákup několika českých firem najednou, dostupnost jak v obchodech, na těchto stránkách, ale také mít možnost si vyzvednout nákup osobně na některých trzích bez poplatku za dopravu. Získat více informací o výrobcích příjemnou formou videí, jako kdyby jste se setkali s námi osobně. Spolutvořit stránky, aby se líbily nám i vám a ještě za to být odměněni. Jdeme si hrát, co vy na to?

TRHY

Text je potřeba připravit toto je jen zástupný text.

Sídlo

Text je potřeba připravit toto je jen zástupný text.

E-Shop

Text je potřeba připravit toto je jen zástupný text.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy